با توجه به افزایش شدید قیمت جهانی قطعات الکترونیک، امکان شارژ قطعات بصورت عمده فعلا مقدور نیست و کالاها بنا به نیاز و با تعداد محدود شارژ می شوند، در صورت نیاز به تیراژ بالا از طریق واتس آپ با ما در تماس باشید.
۰۰ ۴۰ ۸۲ ۶۲ (۰۲۱) تماس با ما
۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

راه جدیدی برای تامین قطعات مخابراتیساخت PCBمونتاژ دستی و ماشینیتامین قطعات الکترونیکی

دوراز واقعیت نیست که سالهاست در صنایع الکترونیک به تحقیق و طراحی و تولید اشتغال وجود دارد و همواره طراحی ها و تحقیقات در چالش تناقض نیازها و موجودي ها بوده و تولید نیز کماکان در چالش بزرگتري است چگونه باید آنچه از ذهن بر روی کاغذ ریخته شده را ساخت و قطعات الکترونیکی آن را از چه کسی و در چه زمانی تهیه کرد تا بتوان به موقع در بازار هدف حضور داشت.از طرفی موجودي سنجیده شده بازار در زمان طراحی، در زمان تولید قابل دستیابی نبوده و یا بازار جوابگوي نیازهاي طراحی و تحقیق نبوده است.لذا افرانیک. را برافراشتیم که تلاشی است در حد بضاعت، تا بتوانیم با گفتمان واحد به یک زبان تخصصی در خصوص نیازها و تامین قطعات الکترونیکی و PCBدر کمترین مدت ممکن با توجه به تنگناها و با حداقل هزینه به نحوي عمل کنیم که در یک جمله بگوییم: " با ما مشورت کنید ، سالم خرید کنید ، مطمئن عمل کنید "


هویت ما چیست؟

شرکت مهندسی بازرگانی توسعه طلیعه نیکان از سال 1392 فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه تامین و توزیع قطعات الکترونیکی آغاز نموده است. این مجموعه با اتکا بر تجربه درخشان و نیز بهره گیری از توانایی های بالقوه وب سایت فروشگاهی افرانیک را راه اندازی نمود تا متخصصان و پزوهشگران صنعت الکترونیک کشور منبعی قابل اعتماد جهت تهیه قطعات الکترونیکی داشته باشند. فعالیت های وب سایت افرانیک در قالب خرید و فروش قطعات الکترونیک، چاپ برد مدار چاپی و خدمات مونتاژ برد های الکترونیک به مشتریان عرضه می گردد.


تلاش های ما

چه قطعه ای نیاز دارین که ما روی سایت نداریم؟